вул. Антоновича, 131 офіс 172
Київ, 03150

Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: ВИХІДНІ

(044) 290-55-67

ЮК «Перша Київська»

«Перша Київська» – це юридична компанія, яка динамічно розвивається на ринку правової допомоги України. До її складу входять кваліфіковані адвокати та юристи, які знають свою справу. Це одночасне поєднання багатого професійного та життєвого досвіду з молодістю та енергійністю. Завдяки багаторічному досвіду роботи у галузі юриспруденції та комплексному підходу, наші спеціалісти найбільш ефективними способами вирішують найрізноманітніші проблеми клієнтів та попереджують їх можливе виникнення. Основною спеціалізацією нашої компанії є захист прав та інтересів клієнтів у судах різних інстанцій та юрисдикцій, а також захист їх прав та інтересів під час досудового розслідування та судового провадження у справах про кримінальні правопорушення.
Компанія також надає широкий комплекс юридичних послуг у сфері господарського, корпоративного, податкового, фінансового, банківського, цивільного, земельного права, а також послуги у сфері фінансового та податкового аудиту, оптимізації податкових зобов’язань тощо. При співпраці з клієнтами наша поведінка є максимально гнучкою: ми вибудовуємо стосунки відповідно до побажань клієнта, моделюємо конкретну ситуацію, яка потребує вирішення, підбираємо найефективніші юридичні інструменти та рішення у кожному окремому випадку. Водночас, ми не зраджуємо, усталеним в нашій практиці, принципам професіоналізму, пріоритетності інтересів клієнта та відповідальності за надані послуги.
Ми завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам незалежно від їх місця розташування та часу доби

Юридичні послуги

Суб’єктам господарювання

Протягом всієї діяльності будь-якого суб'єкта господарювання її власнику чи керівнику доводиться вирішувати широке коле правових питань, починаючи від аналізу господарських договорів та закінчуючи спілкуванням з контролюючими, правоохоронними та іншими державними органами. Самостійне розв'язання цих питань суб'єктом господарювання фактично не залишає останньому часу на здійснення основної діяльності та досягнення поставлених цілей...
Детальніше

Фізичним особам

Необхідність в отриманні кваліфікованої правової (юридичної) допомоги рано чи пізно виникає майже у кожної людини. Протягом життя нам доводиться вирішувати питання, пов’язані із сімейними, спадковими, трудовими, житловими спорами тощо, і далеко не завжди конфлікт вирішується мирним шляхом. Саме тому сьогодні так затребувані правові (юридичні) послуги фізичними особами.Необхідно пам’ятати, що будь-який тривалий...
Детальніше

Послуга – Юрист “24 hours”

Ця послуга надає можливість нашим Клієнтам цілодобово отримувати юридичну допомогу незалежно від їх місця перебування. У разі необхідності наші спеціалісти нададуть Клієнту ґрунтовну вичерпну консультацію щодо наявної проблеми та/або виїдуть на місце пригоди, місце проведення слідчих дій тощо та забезпечать захист законних прав та інтересів Клієнта.
Детальніше